Гель-концентрат для видалення плям 0.75л
Гель-концентрат для видалення плям 0.75л
Об'єм:750 мл (дозатор)
Кількість у ящику: 12 шт.
Product Code: DR75
опис застосування

Концентрований засіб призначений для  видалення  плям із будь-яких тканин. Завдяки своїй унікальній формулі глибокого проникнення, видаляє складні застарілі плями  на комірах і манжетах, а також жиру, масла, косметики, шоколаду, соусу, кетчупу, кави, чаю, червоного вина і багато іншого. Підходить для килимів, одягу та оббивки меблів. Абсолютно безпечний для делікатних тканин, після нанесення не руйнує їх волокна, не змінює кольору і не залишає розводів після використання. Концентрат дозволяє економічно витрачати засіб. Має приємний аромат і повністю видаляє всі неприємні запахи. Не містить фосфату та хлору.

Додати засіб в пральну машину (1 ковпачок), або нанести попередньо на забруднене місце. Потерти і залишити на 10-20хв. Далі прати як звичайно. Щоб отримати найкращий результат, обробіть пляму якомога швидше після забруднення. Стійкі плями можуть потребувати повторної обробки.

Увага! Перед застосуванням перевірте міцність фарбування тканини, використовуючи засіб на непомітній ділянці одягу, потім прополощіть і дайте висохнути. Дотримуйтесь рекомендацій на ярликах Вашого одягу при виборі режиму прання.