Кондиціонер для тканин Альпійське сяйво 1л
Кондиціонер для тканин Альпійське сяйво 1л
Попередження!Не використовуйте ополіскувач для тканин з дихаючої мембраною (GoreTex) і текстильних виробів з мікроволокна, щоб уникнути зниження їх функціональності. Не допускати попадання концентрату безпосередньо на тканину.
Об'єм: 1000 мл
Кількість у ящику: 12 шт
Product Code: TCAG10
опис застосування

Концентрат кондиціонера -ополасківателя з ніжним і тонким ароматом "Альпійського сяйва" додасть вашим речам неповторний свіжий аромат з ранку до самого вечора. Застосування кондиціонера зробить вашу білизну ще більш м'яким і приємним. Засіб підходить для всіх режимів прання і всіх типів тканини, в тому числі вовни і шовку. Завдяки інноваційній формулі речі висихають швидше, роблять тканини м'якими, запобігають електризації і полегшують прасування. Кондиціонер витрачається дуже економно - однієї пляшки вистачить на 25 разів попрати білизну з отриманням звичайної свіжості і м'якості.

Налити кондиціонер-ополіскувач в ковпачок для дозування засобу і вилити в спеціальне відділення пральної машини. 1 ковпачок - 65мл. Для завантаження білизни вагою 4-5 кг в пральній машині використовуйте 40 мл для отримання м'якої і ароматної білизни, або 65 мл - для більшої м'якості і більшого аромату. При ручному пранні, в процесі полоскання, додайте 35 мл на 10 л води. Для отримання кращого ефекту, важливо використовувати засіб при кожному пранні.