Наше виробництво

Про підприємство

У 2015 році група виробничих і торгових компаній "Zollex-group" спільно з італійським підприємництвом запустило виробництво в м.Херсоні. Повний цикл виробництва: від видувних машин до упаковки, відбувається абсолютно автоматично. Все обладнання італійське і налаштоване фахівцями з Італії. Дві лінії дозволяють працювати в три зміни з випуском готової продукції 3000 одиниць на годину, тому випускаємо продукцію не тільки для власних потреб, а й під private label.

Турбота про екологію і здоров'я наших покупців одна з найбільш пріоритетних завдань в нашій компанії, тому фахівці нашої лабораторії постійно ведуть спільну роботу з провідними компаніями Францiї, Нiмеччини і Iталiї. Використання високоякісної сировини від світових виробників BASF (Нiмеччина) і KAO Corporation S.A. (Японiя) з додаванням натуральних компонентів (харчові барвники та ароматизатори), дозволяє біологічно розпадатися на 92%. Якість всіх продуктів підтверджено гігієнічним висновком міністерства охорони здоров'я і протоколами випробувань на відповідність.

Сьогодні наша продукція експортується в Європу через Словенську компанію Zolleks avto.d.o.o., де вимоги до здоров'я людини і навколишнє середовище більш високі.

Наші складські приміщення складають загальний обсяг в 14 000 кв.м, а власний транспорт з 39 автомобілів (від 0,5т до 20т) дозволяє робити доставку в будь-яку точку України.

Clime сьогодні
ринку
Clime за 1 рік існування зайняла більше 3% обсягу українського ринку
Приватних марок
Вже сьогодні нам довіряють виробництво
тонн на рік
Накопичений досвід і знання дозволяють виконувати найскладніші замовлення, в тому числі й закордонні
робітників
Команда із 300 сміливих, яскравих і відкритих людей щиро вірить, що може змінити світ на краще
Переглянути відео