Очисний засіб для видалення жиру 0.75л
Очисний засіб для видалення жиру 0.75л
Увага! Використовувати гумові рукавички.
При очищенні дерева, алюмінію, хрому, лакових, полірованих, а також фарбованих поверхонь, випробуйте дію засобу на непомітній ділянці.
Об'єм: 750 мл (тригер)
Кількість у ящику: 12 шт
Product Code: PCF75
опис застосування

Універсальний засіб для ефективного видалення складних жирових відкладень з різних поверхонь: плит, духовок, витягів, НВЧ-печей, грилю, лотків для випічки, сковорідок, каструль і інших кухонних проверхонь. Це сучасний препарат із спеціально розробленою формулою для швидкого видалення жиру без зусиль. Засіб ефективний для видалення застарілих плям, має приємний аромат і при регулярному використанні перешкоджає появі нових. Препарат абсолютно безпечний для емальованих, металевих, пластикових, алюмінієвих поверхонь, а також поверхонь з нержавіючої сталі. Розпилювач дозволяє проникати активній речовині в самі важкодоступні місця без додаткових зусиль. Концентрат дозволяє економно витрачати засіб, не залишаючи розводів. Має приємний аромат. Після прибирання повертається первинний блиск поверхонь.

Нанести рівномірним шаром на поверхню, через декілька хвилин обробити поверхню губкою, щіткою або ганчіркою. Потім ретельно змити водою і протерти м'якою тканиною. Для видалення сильних забруднень рекомендується процедуру повторити.