Рідкий засіб для прання білих тканин 3л
Рідкий засіб для прання білих тканин 3л
Обсяг гелю в пляшці розрахований на кількість циклів прання, вказане на етикетці, на основі норм дозування 60 мл гелю на одне прання.
Об'єм: 3000 мл
Кількість у ящику: 6шт.
Product Code:GWT-150
опис застосування

Гель-концентрат для прання білих тканин Clime призначений для прання в автоматичних машинах, а також ручного прання. До складу входять 5-ть рідких ENZIMES, які швидко розчиняються у воді і глибоко проникають в глиб волокна тканини, ефективно при цьому видаляє білки (їжа, трава, кров), крохмаль (картопля, макарони, каша, соус, шоколад), жири і масла, плями з фруктів і соків. Підходить для усіх видів тканин. Унікальне поєднання інгредієнтів попереджає повторне осідання бруду і не залишає при цьому розводів і плям. Гель легко справляється з плямами у воді будь-якої жорсткості. Містить оптичний відбілювач, який відновлює сяйво білих речей при кожному пранні і не дозволяє їм набувати сірого відтінку. Засіб має приємний аромат. Гель не містить хлор і фосфати, тому безпечний для речей. Мірний ковпачок допомагає правильно підібрати дозування засобу для прання. При використанні засобу користуйтеся таблицею: 1 ковпачок — 60 мл.

Сортуйте речі перед пранням. Дотримуйтесь інструкцій на ярликах Вашого одягу при виборі режиму прання. Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Застарілі плями попередньо обробіть засобом для видалення плям "Clime". При використанні в автоматичних пральних машинах додати гель у відділення для основного прання по таблиці. Для ручного прання використовуйте 60мл гелю на 10 л води.