Рідкий засіб для прання кольорових тканин 2л
Рідкий засіб для прання кольорових тканин 2л
Обсяг гелю в пляшці розрахований на кількість циклів прання, вказане на етикетці, на основі норм дозування 50 мл гелю на одне прання.
Об'єм: 2000 мл
Кількість у ящику: 6шт.
Product Code: GWС-182
опис застосування

Гель-концентрат для прання кольорових тканин Clime призначен для прання в автоматичних  машинах, а також ручного прання. До складу входять рідкі ENZIMES, які швидко розчиняються у воді і глибоко проникають в глиб волокна тканини, ефективно при цьому видаляє білки (їжа, трава, кров), крохмаль (картопля, макарони, каша, соус, шоколад), жири і масла, плями з фруктів і соків. Унікальне поєднання інгредієнтів попереджає повторне осідання бруду і не залишає при цьому білих розводів і плям. Гель легко справляється з плямами  у воді будь-якої жорсткості. Спеціально розроблена формула захіщає кольори від знебарвлення та робить їх яскравішими. Гель не містить хлор і фосфати, тому безпечний для речей. Прекрасно підібраний аромат, надає чудовий аромат вашим речам. Мірний ковпачок допомагає правильно підібрати дозування засобу для прання.

Сортуйте речі перед пранням. Дотримуйтесь інструкцій на ярликах Вашого одягу при виборі режиму прання. Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Застарілі плями попередньо обробіть засобом для видалення плям "Clime". При використанні в автоматичних пральних машинах додати гель у відділення для основного прання по таблиці. Для ручного прання використовуйте 75мл гелю на 10 л води.