Універсальний рідкий засіб для прання 3л
Універсальний рідкий засіб для прання 3л
Обсяг гелю в пляшці розрахований на кількість циклів прання, вказане на етикетці, на основі норм дозування 60 мл гелю на одне прання.
Об'єм: 3000 мл
Кількість у ящику: 6шт.
Product Code: GWU-230
опис застосування

Універсальний рідкий засіб для прання таканин Clime призначений для прання в автоматичних  машинах, а також ручного прання. До складу входять 5-ть рідких ENZIMES, які швидко розчиняються у воді і глибоко проникають в глиб волокна тканини, ефективно при цьому видаляє білки (їжа, трава, кров), крохмаль (картопля, макарони, каша, соус, шоколад), жири і масла, плями з фруктів і соків. Унікальне поєднання інгредієнтів попереджає повторне осідання бруду і не залишає при цьому білих розводів і плям. Гель легко справляється з плямами  у воді будь-якої жорсткості. Спеціально розроблена формула захіщає кольори від знебарвлення та робить їх яскравішими. Не містить хлор і фосфати, тому безпечний для речей. Засіб має приємний аромат. Мірний ковпачок допомагає правильно підібрати дозування засобу для прання. При використанні засобу користуйтеся: 1 ковпачок — 60 мл.

Сортуйте речі перед пранням. Дотримуйтесь інструкцій на ярликах Вашого одягу при виборі режиму прання. Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Застарілі плями попередньо обробіть засобом для видалення плям "Clime". При використанні в автоматичних пральних машинах додати гель у відділення для основного прання по таблиці. Для ручного прання використовуйте 60мл гелю на 10 л води.